Search

To representatives

 

VIMOTA chiptuning - tai didžiausią programavimo ir galingumo didinimo paslaugų tinklą turinti įmonė Lietuvoje, kurios patirtimi naudojasi net 45 atstovai iš 6 valstybių. Ir tai vos per 7 metus išsiplėtęs tinklas! Vien mūsų atstovai per metus atlieka virš 1500 programavimų. Tapdami mūsų atstovu, Jūs ne tik pakelsite savo autopaslaugų verslo teikiamą lygį, bet ir įgysite patirtį, kurią įgijome per 14 metų programavime, variklių tiuninge bei lenktynėse.

Kviečiame prisijungti prie didelio atstovų tinklo, kuris klientams gali pasiūlyti kokybiškiausias paslaugas. Mes turime sukaupę didžiausią patirtį atliekant galingumo didinimą, DPF, FAP, EGR, Adblue, DTC, FLAP bei TVA, klaidų išprogramavimą, dėl ko pagerinsite savo paslaugų kokybę, bei padidinsite kokybiškai teikiamų paslaugų sąrašą.

Siūlome pačią pažangiausią, kartu su atnaujinimais bei techniniais palaikymais, licenzijuotą www.dimsport.com įrangą. Pasibaigus programinės įrangos nemokamam atnaujinimų laikotarpiui, įrenginys nėra užrakinamas ir veikia toliau su visais esamais protokolais. Tokias paslaugas ir sąlygas Lietuvoje teikia tik Vimota chiptuning.

Jeigu apsisprendėte tapti atstovu ir nuspresite įsigyti mūsų programavimo įrangą, mes apmokinsime dirbti su prietaisais bei supažindinsime su variklių diagnostikos paslaptimis. Jeigu darbo metu kyla klausimų, tuomet internetu, arba telefonu, iš mūsų gausite pastovų techninį palaikymą. Mūsų paslaugų kainos, bei atsiskaitymo sąlygos yra geriausios Lietuvoje.

 

Jeigu apsisprendėte, ar turite daugiau klausimų, kreipkitės tel. +370 668 46682

 
smart foreash