Paieška

Atstovams

 

 VIMOTA chiptuning - tai didžiausią programavimo ir galingumo didinimo paslaugų tinklą ir patirtį turinti įmonė Lietuvoje, kurios patirtimi naudojasi net 45 atstovai iš 6 valstybių, ir tai vos per 7 metus išsiplėtęs tinklas! Vien mūsų atstovai per metus atlieka virš 1500 programavimų. Tapdami mūsų atstovu, Jūs ne tik pakelsite savo autopaslaugų verslo teikiamą lygį, bet ir įgysite patirtį, kurią įgijome nuo 2002 metų.

 Kviečiame prisijungti prie didelio atstovų tinklo, kuris klientams gali pasiūlyti didžiausia patirtimi paremtas paslaugas. Vimota turi sukaupę didžiausią patirtį atliekant galingumo didinimą, DPF, FAP, EGR, Adblue, DTC, FLAP bei TVA, klaidų išprogramavimą, dėl ko pagerinsite savo paslaugų kokybę, bei padidinsite kokybiškai teikiamų paslaugų sąrašą.

Siūlome pačią pažangiausią, kartu su atnaujinimais bei techniniais palaikymais, licenzijuotą www.dimsport.com įrangą. Pasibaigus programinės įrangos nemokamam atnaujinimų laikotarpiui, įrenginys nėra užrakinamas ir veikia toliau su visais esamais protokolais. Tokias paslaugas ir sąlygas Lietuvoje teikia tik Vimota chiptuning.

Jeigu apsisprendėte tapti atstovu ir nuspresite įsigyti mūsų programavimo įrangą, mes apmokinsime dirbti su prietaisais bei supažindinsime su variklių diagnostikos paslaptimis. Jeigu darbo metu kyla klausimų, tuomet internetu, arba telefonu, iš mūsų gausite pastovų techninį palaikymą. Mūsų paslaugų kainos, bei atsiskaitymo sąlygos yra geriausios Lietuvoje.

 

Jeigu apsisprendėte, ar turite daugiau klausimų, kreipkitės tel. +370 674 74448

 
smart foreash