Paieška

INDIVIDUALUS JŪSŲ AUTOMOBILIO GALIOS DIDINIMAS

 
Publikuota: 2016-09-22
 

Vienintelis, nuo 2002 m. veikiantis, individualus, variklio galingumo didinimas Lietuvoje.


Su garantija išprogramuojame DPF, AdBlue, BlueTec, EGR, sistemas.


"Chiptiuningas" - tai variklio kompiuteryje esančios valdymo programos modifikavimas. Taip modifikuojant kompiuterį galima padidinti automobilio galią 10 - 77% kasdieniniam važinėjimui.

 

Iš elektronikos terminologijos "čipas" - mikroschema. Chiptiuningas išvertus pažodžiui - mikroschemos tobulinimas, nes dar 1995-2000 metais visas chiptiuningas tesusidarydavo iš gamyklinės mikroschemos pakeitimo į mikroschemą, kuri gaunama iš užsienio su "patobulintu" vidiniu turiniu, bet šis būdas taip ir neišgyveno iki šių dienų...

Technologijų tobulėjimas, brangi ir pažangiausia įranga, specializuotos žinios, įgytos su BOSCH gamyklos specialistais, ilgametis domėjimasis variklių galios didinimu bei užsispyrimas dirbant šioje srityje daug metų leido įgyti unikalios patirties, kurią kasdien naudoju ne tik variklių galingumo didinimui, bet ir variklių perprogramavimui esant elektroniniams gedimams, kurių pašalinti neįmanoma arba tiesiog kainuoja kur kas brangiau nei perprogramavimas.

VIMOTOJE atliekamos kiekvienam varikliui individualios paslaugos, susijusios su dyzelinių variklių programavimu:

  • Galingumo padidinimas, matuojant galingumus visais lygiais, pradedant nuo optimalių, kasdieniniam važinėjimui skirtų programų, baigiant maksimalių programų ar netgi sportinių variantų su purkštukų keitimais, didesne turbina, 12 - 14 mm plunžeriu, sportinių velenėlių bei didesnių intercoolerių sumotavimais (tik dyzeliams);
  • Variklių programų optimizavimas po plunžerinių bei rotorinių siurblių elektrinės dalies remonto;
  • Kompiuterio perprogramavimas esant mažai kuro normai laisvos eigos metu;
  • Avarinių režimų perprogramavimas į normalius režimus;
  • DPF/FAP filtrų išprogramavimas.
 

Atlikdami programavimą naudojame pačią pažangiausią įrangą.

 

Jau nuo 2004 m. naudojame Italų firmos Dimsport prietaisus. Tiek mes ir 35 mūsų  atstovai Lietuvoje ir užsienyje, naudoja šiuos pažangiausius licenzijuotus prietaisus variklių valdymo programoms nuskaityti/įrasyti - NewGenius bei NewTrasdata ir tai garantuoja minimaliausia rizika kompiuterio gedimui gaminamu prietaisų rinkoje.

 

 
smart foreash